Při objednávce nad 1000Kč doprava zdarma.

Nová autorka Anna Lowe

Nika Peas doporučuje:Dámy, ženy, děvčata – mám pro vás fantastickou novinku, o kterou se s vámi prostě musím podělit!

Nedávno jsem narazila na skvělou autorku jménem Anna Lowe a nemohla jsem dovolit, aby unikla vaší pozornosti. Garantuji vám, že série Bojovníci z Havaje (v originále Jewels of the Heart), která právě začíná vycházet, je prostě pecka! Dokonale namixovaný děj akce, vášně a romantiky je něco, díky čemu se budete chtít do těchto knih pustit hned, jak to bude možné.

 

Než se ale pustím do podrobností o celé sérii, chci vám představit samotnou autorku. Anna Lowe se narodila a vyrostla v Kalifornii, ale ona se zamilovalo do Havaje. A k této lásce se plně hlásí právě v sérii Bojovníci z Havaje… ale zpátky k podstatě věci. Anna je přesně ten typ osoby, která dokáže spojit vášeň pro přírodu, zvířata a romantiku do napínavých a dojemných příběhů. Její knihy jsou jiskřivý koktejl plný emocí, který vás nejen zahřeje, ale také vás bude držet v napětí až do poslední stránky.

A o čem že tedy sérii Bojovníci z Havaje je? V šesti na sebe navazujících knihách vás Anna vezme na exotické ostrovy, kde se budete potkávat s fascinujícími postavami, co mají nejen bojovného ducha, ale také hluboko zakořeněnou lásku k rodině a vlasti. Každý díl vás přenese do úžasného světa, kde láska, odvaha, odhodlání ale i tajemství a nebezpečí čekají za každým rohem!

 

Hned v prvním díle – “Vábení draka” – se seznámíte s drsným vojenským veteránem Kaiem a nadějnou šéfkuchařkou Tessou. Ona prchá a bojuje o život. On se marně snaží najít smysl života a hlavně vyvolenou družku… tedy do okamžiku, kdy doslova na prahu svého domu narazí na k smrti vyděšenou Tessu. Stačí jeden pohled do zoufalstvím rozšířených očí okouzlující Tessy a Kaiovo vnitřní zvíře (do všeho mluvící a se vším manipulující drak), pozná spřízněnou družku! A v ten okamžik začíná ta pravá jízda…

 

…takže milé dámy, ženy, děvčata, připravte se na nezapomenutelné dobrodružství, které vás ohromí a vtáhne do světa plného tajemství, lásky a napětí. Užijte si první z šesti knih a nechte se unést příběhem, který si zamilujete stejně jako já!

Vaše Nika Peas