Při objednávce nad 1000Kč doprava zdarma.

Bojovníci z Havaje 1 - 4

Můžeme doručit do:
26.2.2024
Skladem
Značka: Anna Lowe
1 737 Kč –23 % 1 337 Kč
Kategorie: Tištěné knihy
bojovník
Tip 🌶️ jemné Výhodný balíček
1 737 Kč –23 %

Čtyři žhavé knihy plné vášně, romantiky a mysterie vás zavedou na nádherné pláže a do srdce vulkánu Aloha. A to není vše! K tomu získáte zdarma nádherný sametový pytel "Aloha Dreams" – dokonalý doplněk pro uchování knihy nebo slunečních brýlí.

Otevřete dveře do světa lásky a dobrodružství, který Havaj nabízí, a užijte si tropický zážitek přímo v pohodlí svého domova. Aloha!

 

Co vás čeká?

Kniha 1 - Vábení draka: Tessa Byrneová, talentovaná soukromá šéfkuchařka, je zcela odcizená neuvěřitelnému světu měňavců, dokud se nedostane do středu konfliktu s mocným drakem, který ji chce za každou cenu. Aby unikla tomuto neznámému nebezpečí, uprchne na malebný ostrov Maui, kde se setká s tajemným Kaiem Llewellynovem, charismatem měňavce, který se stane jejím strážcem. Jejich chemie je zřejmá, ale mohou si navzájem důvěřovat ve světě plném tajemství a nebezpečí? A co když se Kaiho přitažlivost k Tessě zakládá na něčem hlubším než jen na fyzickém půvabu?

Kniha 2 - Toužení vlka: Nina se probouzí ze zmatku a strachu, když se jí pokoušejí zabít dva neznámí muži. Je zachráněna svalnatým Boonem, měňavcem s tajemstvími, která vedou k jeho divoké, zvířecí povaze. Když se Nina zamiluje do tohoto charismatického bojovníka, musí se také vyrovnat s vlastní ztracenou minulostí. Boone se snaží pomoci Nině odhalit pravdu o jejím životě, zatímco se snaží chránit ji před nebezpečím. Jejich vztah je testován nejen záhadami Ninina života, ale také Boonovou minulou láskou, která se stává hrozbou.

Kniha 3 - Okouzlení medvěda: Hunter je klidný a vyrovnaný měňavec, který se proměňuje v medvěda. Ale když žena, kterou tajně miluje již roky, čelí nebezpečí, stává se ochranářským a rozhodnutým. Dawn Meliová, odhodlaná policistka s hrubou minulostí, nikdy nepotřebovala muže, aby ji chránil. Ale když se jí Hunter nabídne jako strážce, jejich vzájemná chemie je neodolatelná. Když oba čelí řadě výzev, od svateb celebrit po tropické bouře, musí Dawn rozhodnout, zda je ochotna vzdát se své nezávislosti a otevřít své srdce bojovníkovi, který ji miluje. 

Kniha 4 - Ochrana tygra:  Nevěř lidem! Nevěř osudu – to jsou hesla bojovníka Cruze. Muž, který v armádě přežil nemožné, skrývá vnitřního tygra a od života chce už jen klid… Jenže to, co chceme, a to, co dostaneme, jsou dvě odlišné věci. Takže když mu osud do cesty zavane ženu v nesnázích, může plány na nudně lenivé dny zmačkat a zahodit – slunné Maui se plní grázly, co nejdou pro ránu daleko. Než se Cruz naděje, stává se poslední obrannou linií mezi čirým zlem a safírem, drahocenným klenotem s tajemnými schopnostmi. A k tomu všemu musí zachránit právě tu jedinou ženu, která dokázala nemožné – přiměla jeho mrtvé srdce věřit lásce... 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: