Při objednávce nad 1000Kč doprava zdarma.

Vábení Krve 1-3

Můžeme doručit do:
7.6.2023
Skladem
Značka: Sharon Page
1 071 Kč –8 % 987 Kč
Kategorie: Romantika
Hmotnost: 1 kg
Blood 1 3 2000
Akce Novinka Vábení Krve 🌶️🌶️🌶️ žhavé
1 071 Kč –8 %

Série Vábení krve - balíček tří tištěných knih - první tři díly

Obsahuje tyto knihy:

Vábení Krve 1 - Karmín

Vábení Krve 2 - Růže

Vábení Krve 3 - Pouta

 

„Kdysi jsem přečetla knihu Hřích od Sharon Page a byla jsem v šoku. Autorčina otevřenost, nulová prudérnost a dokonalý mix romantična a detektivní linky mě zcela pohltily. Marně jsem pak hledala pokračování. Proto jsem autorku prostřednictvím našeho nakladatelství mojeromantika.cz oslovila a získala tolik vytoužené knihy. Jsem nadšená, že knihy Hřích, Vášeň a Chtíč se líbí hlavně vám – čtenářům! Proto jsem vybrala další sérii z pera Sharon Page – Vábení krve.

První ze sedmi knih, které jsou tak žhavé, že hravě dosahují hodnocení tří papriček, je Karmín. Příběh dívky, která podlehne vábení upířích dvojčat. Ale ruku na srdce, dámy, které z vás by se nepodlamovala kolena, kdyby jí do ucha šeptali dychtivá vyznání dva urostlí, svalnatí muži s dlouhými vlasy, nenechavými prsty a nadpozemskou výdrží… Když k tomu ještě připočteme mistrně vystavěný fantasy příběh, zaručuji vám, že se vyspíte, teprve až knihu dočtete!

Druhá ze sedmi knih, které jsou tak žhavé, že hravě dosahují hodnocení tří papriček, je Růže. Nenechte se ale zmást romantickým názvem – příběh opět uchvátí vaši pozornost výpravností a dravostí dějové linky, které dost konkuruje dvojice hlavních hrdinů. Protože to, co chcete v nejtajnějších snech prožít, je neutuchající zájem krásného darebáka a dechberoucího gentlemana. Tohle je skutečně předobraz jing a jang… jen v té nejpikantnějšípodobě, jaká vás napadne!“ – Nika Peas, autorka bestselleru Záměna z tetralogie bratří Maclachlanů 

Třetí ze sedmi sedmi knih, které jsou tak žhavé, že hravě dosahují hodnocení tří papriček, se jmenuje Pouta. Název je to trefný! Děj vás dokonale spoutá a nedovolí vám knihu odložit. Láska sdílená ve třech dostává s TĚMITO hlavními hrdiny zcela jiný rozměr. Oba nebezpeční predátoři s nepředstavitelnou mocí a žhavými těly, podlomí kolena každé z vás! Navíc se v této knize protnou osudy hlavních hrdinů z dílu 1 a 2, takže vřele doporučuji mít při čtení po ruce misku s ledem… nebo vhodného partnera…"

 

– Nika Peas, autorka bestselleru Záměna z tetralogie bratří Maclachlanů

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: