Při objednávce nad 1000Kč doprava zdarma.
Formát
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení
Předobjednávka
Značka: Jerry T. Win
347 Kč
Kategorie: připravujeme
Caroline
Novinka Tip 🌶️ jemné

NOVINKA: EKNIHA VYJDE BRZO

 

Caroline: Gangsterka, která zaujme i muže!

Nová kniha CAROLINE je napínavá gangsterka, která vás vtáhne do světa zločinu, intrik a nebezpečných her. Tento strhující příběh doporučujeme nejen ženám, ale i jejich drahým polovičkám. Přidejte tuto knihu do své sbírky a sdílejte vzrušení ze čtení se svým partnerem. Ideální volba pro společné večery plné akce a napětí!

 

 

Nicolas je mohutný, nekompromisní gangster. Pro ostré slovo nejde daleko, úder jeho pěsti je obávanou hrozbou. Loajálního gaunera však čeká překvapení: Vlastní rodina ho odepíše. K jeho štěstí přežije vlastní smrt, ale zasáhnou ho do místa, které se už nikdy nemůže zahojit.

Bez váhání se rozhodne oplatit úder - Zlikviduje ochranku donova prestižního klubu a unese ženu, jež má být mafiánskému bossovi nejbližší. Má být pouhou zálohou, kdyby jeho ďábelský plán nevyšel; má ji jen držet v zajetí a v případě potřeby odstranit.

Jenže Carol není jen tak obyčejná lehká holka. Stejně jako Nick má ostrý jazyk, tvrdou hlavu a velmi specifické potřeby k tomu, aby byla šťastná a nekladla odpor. Nicolas rychle pochopí, že s touhle ženskou bude spousta problémů, zvlášť když zjistí, že není v jeho moci ji prostě a jednoduše zabít.

Napínavý příběh o touze po smrti, jež se postupně mění v touhu žít a nechat naživu. Divoké drama plné tajností, hádek a elektrizujícího napětí v prostředí mafie na konci třicátých let.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

20230430_100100Jerry T. Win je rodák z Mostu, povoláním strojař, milující manžel, chodící táta a pisálek. Psaní a vydávání knih je jeho snem už od dětství, slohové práce patřily na základní škole k nejoblíbenějším úkolům. V pozdějších letech přičichl ke čtení a psaní fantasy, hraní textové verze Dračího doupěte a online hry na hrdiny pro desetitisíce lidí. Během toho všeho se k němu nenápadně přibližovala mafiánská tématika: Filmy, hudba, hry, seriály a v neposlední řadě i knihy. Gangsterky mu nakonec učarovaly nejvíc, i proto dnes píše mafiánské příběhy plné napětí, humoru a místy i temnější romance. Přesto nevylučuje možnost, že přijde i s romantasy nebo současnou romancí.