Při objednávce nad 1000Kč doprava zdarma.

Bonusový program

Věrnostní program – Užijte si papričkové výhody

 

Naše věrné čtenářky a čtenáři, představujeme vám nový věrnostní program, který vám umožní sbírat papričky 🌶️ za vaše objednávky a uplatňovat je při dalším nákupu. Jak to funguje? Pojďme se podívat na základní pravidla.

Jak získat 🌶️:

Za každých utracených 100 Kč získáte 1 papričku. Každá paprička má hodnotu 5 Kč. Papričky se vám připíší vždy po uhrazení objednávky, takže můžete okamžitě začít sbírat na další nákup.

Jak uplatnit papričky:

  • Minimální objednávka: Abyste mohli papričky uplatnit, musíte mít objednávku ve výši minimálně 500 Kč.
  • Maximální sleva: Maximální sleva, kterou můžete na jednu objednávku získat pomocí papriček, je 30 %.

Příklad: Pokud utratíte 1000 Kč, získáte 10 papriček, což odpovídá slevě 50 Kč na další objednávku. Pokud vaše objednávka přesáhne 500 Kč, můžete tyto papričky využít a nebo ušetřit.

Další podmínky:

  • Papričky se připisují pouze za uhrazené objednávky.
  • Papričky nejsou přenosné mezi účty a nemohou být směněny za hotovost.
  • Pouze pro registrované zákazníky
  • Kromě nákupů můžete získávat body také za následující aktivity.

Další aktivity
Kromě nákupů můžete získávat body také za následující aktivity.

Aktivita

Počet papriček

Registrace

7 papriček

Svátek

3 papričky

Narozeniny

7 papriček

Výročí registrace

2 papričky

 

Sledujte svůj pokrok
Po přihlášení do svého účtu můžete kdykoli zkontrolovat svůj aktuální stav bodů a historii svých transakcí na našem e-shopu. To vám umožní být vždy dobře informovanými a využívat všechny výhody našeho věrnostního programu.

Platnost bodů
Platnost Vašich bonusových bodů je 365 dní. Proto je používejte s předstihem a často!

Kombinace slev
Na jedné objednávce nelze použít body a zároveň uplatňovat slevový kupón. Chcete-li uplatnit kupón, nebudete mít možnost zlevnit objednávku použitím bodů a naopak. Použitý slevový kupón ovlivňuje celkovou částku objednávky a tím pádem také celkový počet získaných bodů.

Vrácení zboží
Když vracíte zakoupený produkt, tak zároveň vracíte získané body. Vaše bodová bilance bude přepočítána zpět na původní stav před tímto nákupem.

Další informace
Bonusové body nejsou měna a nemají žádnou skutečnou peněžní hodnotu. Vyhrazujeme si právo kdykoliv změnit parametry programu, případně ho zrušit. V případě zneužití programu či podvodu budou sankce zahrnovat pozastavení zákaznického práva na účast v tomto programu. Při výměně zboží NELZE bonusové body uplatnit!

Věříme, že náš věrnostní program přinese radost a výhody při vašem nakupování. Děkujeme vám za vaši věrnost a těšíme se na vaše další nákupy!

S láskou, 

Tým mojeromantika.cz