Při objednávce nad 1000Kč doprava zdarma.

Po stopách vlka

Formát
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Cami Wolf
287 Kč
Kategorie: e-knihy
ebook cover v1.0
Novinka 🌶️🌶️ pikantní

Lena utíká před strachem, temnou minulostí a mužem, který ji děsí. Chce se nadechnout a začít žít podle svých snů. Ale to, co chceme, a to, co od života dostaneme, jsou dvě rozdílné věci…

Stejně tak Max nevěří, že si zaslouží lásku, štěstí a spokojenou budoucnost ve smečce, dokud nepotká Lenu!

Dvě utrápené duše, se kterými se život nemazlil, totiž dokáží nemožné!

 

 

Utíkali jste někdy před strachem? Já ano. Neměla jsem na výběr, tedy aspoň jsem si to myslela. Tajně jsem zmizela do nového města, kde si splním svůj sen. Cítila jsem se volná, ale ne úplně. Pořád mě pronásledoval stín minulosti. Nevěřila jsem, že to jednou bude jiné.

Když jsem ho uviděla poprvé, něco se ve mně zlomilo. Svět okolo obnovil své barvy a mně došlo, že už nikdy nebudu stejná.

Vůbec jsem si nemyslel, že by štěstí bylo i pro někoho, jako jsem já. V minulosti jsem selhal a neochránil to, co mi bylo drahé. Nesmělo se to už nikdy opakovat. Proto jsem se choval tak, jak si přáli. Poslouchal jsem příkazy a doufal, že se jednoho dne něco změní. Nenapadlo mě, že jakmile poznám záhadnou malou zrzku, změní se všechno.

První díl šestidílné série o tom, jak moc minulost ovlivňuje budoucnost, a ne všechno je na první pohled tak, jak se zdá.

 

5
6x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
I Avatar autora | 10.6.2024
Perfektná kniha. Ako som ju začala čítať, nemohla som ju odložiť. Teším sa na pokračovanie, ďašie príbehy Maxových priateľov 😉 Som nedočkavá 🤗
5
Z Avatar autora | 25.2.2024
Kniha je sa veľmi dobre číta,nebudete ju chcieť odložiť.Autorka píše pútavo.Odporúčam všetkým, ktorý majú radi fantasy a nadprirodzeno.Súrne potrebujem Po stopách démona.
5
N Avatar autora | 11.2.2024
Výborná kniha a aj autorka. Už sa neviem dočkať kedy vyjdú aj ostatné. ❤️
5
E Avatar autora | 22.1.2024
Senzační počtení, jen to bylo kraťounké. Další osoby neměly tolik prostoru. Moc se těším na upíra :-)
5
LT Avatar autora | 19.1.2024
Přečteno za jeden den a jediným dechem.. Doufám že brzy bude pokračování 🤗😊 kniha se opravdu četla sama.
5
A Avatar autora | 11.1.2024
Autorka píše veľmi pútavo, nemohla som sa od knihy odtrhnúť. Dej bol veľmi napínavý, nečakané zvraty, skrátka výborná kniha. Už sa teším na ďalšie diely.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jsem obyčejná praštěná holka co miluje knihy. Mám dvě děti, na které jsem
hrdá, i když dokážou pozlobit. Pracuji ve zdravotnictví jako ošetřovatelka na ARU. Zkoušela jsem psát už na škole, ale žádný z příběhů nenašel konce. Jak pokračoval můj život dál v myšlenkách jsem si často přehrávala příběhy, abych utekla stresu kolem sebe. Dostávalo mě to ze smutků a bolesti, kterou vídám denodenně. Kolem nás je spousta zla, ubližování a ničení. Trápí a bolí mě, když vidím ať v práci nebo ve zprávách tu nespravedlnost. Mnohokrát jsem ji toužila napravit, ale tu sílu bohužel nemám. Zlo tak můžu potrestat ve svých knihách a to hodně krutě. Tak, jak si zaslouží…


Chci svými příběhy ukázat, jak těžké je dostat se z něčeho co nám osud nadělil. Že jsou lidé, kteří potřebují pomoct, ale sami to nezvládnou. Chtějí bojovat, utéct od tyrana. Chtějí ochránit své sny a život. Není to vždy lehké, ale může se to podařit. Když trestám zloduchy v příbězích, jsem krutá. Určitě každý cítil, nebo měl myšlenku, jak by ublížil někomu takovému. V mých příbězích to můžu udělat a dělám. Dokážu pak ráno vstát s myšlenkou, že
dnešek bude dobrý a usmívat se nejen na pacienty ale i svět kolem.