Při objednávce nad 1000Kč doprava zdarma.

Vábení Krve 1-4

Můžeme doručit do:
30.5.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Sharon Page
1 428 Kč –5 % 1 347 Kč
Kategorie: tištěné knihy
Návrh bez názvu (29)
Tip Vábení Krve 🌶️🌶️🌶️ žhavé Výhodný balíček
ZDARMAZDARMA 1 428 Kč –5 %

Série Vábení krve - balíček čtyř tištěných knih - první čtyři díly

Obsahuje tyto knihy:

Vábení Krve 1 - Karmín

Vábení Krve 2 - Růže

Vábení Krve 3 - Pouta

Vábení Krve 4 - Neřest

 

„Kdysi jsem přečetla knihu Hřích od Sharon Page a byla jsem v šoku. Autorčina otevřenost, nulová prudérnost a dokonalý mix romantična a detektivní linky mě zcela pohltily. Marně jsem pak hledala pokračování. Proto jsem autorku prostřednictvím našeho nakladatelství mojeromantika.cz oslovila a získala tolik vytoužené knihy. Jsem nadšená, že knihy Hřích, Vášeň a Chtíč se líbí hlavně vám – čtenářům! Proto jsem vybrala další sérii z pera Sharon Page – Vábení krve.

První ze sedmi knih, které jsou tak žhavé, že hravě dosahují hodnocení tří papriček, je Karmín. Příběh dívky, která podlehne vábení upířích dvojčat. Ale ruku na srdce, dámy, které z vás by se nepodlamovala kolena, kdyby jí do ucha šeptali dychtivá vyznání dva urostlí, svalnatí muži s dlouhými vlasy, nenechavými prsty a nadpozemskou výdrží… Když k tomu ještě připočteme mistrně vystavěný fantasy příběh, zaručuji vám, že se vyspíte, teprve až knihu dočtete!

Druhá ze sedmi knih, které jsou tak žhavé, že hravě dosahují hodnocení tří papriček, je Růže. Nenechte se ale zmást romantickým názvem – příběh opět uchvátí vaši pozornost výpravností a dravostí dějové linky, které dost konkuruje dvojice hlavních hrdinů. Protože to, co chcete v nejtajnějších snech prožít, je neutuchající zájem krásného darebáka a dechberoucího gentlemana. Tohle je skutečně předobraz jing a jang… jen v té nejpikantnějšípodobě, jaká vás napadne!“ – Nika Peas, autorka bestselleru Záměna z tetralogie bratří Maclachlanů 

Třetí ze sedmi sedmi knih, které jsou tak žhavé, že hravě dosahují hodnocení tří papriček, se jmenuje Pouta. Název je to trefný! Děj vás dokonale spoutá a nedovolí vám knihu odložit. Láska sdílená ve třech dostává s TĚMITO hlavními hrdiny zcela jiný rozměr. Oba nebezpeční predátoři s nepředstavitelnou mocí a žhavými těly, podlomí kolena každé z vás! Navíc se v této knize protnou osudy hlavních hrdinů z dílu 1 a 2, takže vřele doporučuji mít při čtení po ruce misku s ledem… nebo vhodného partnera…"

Čtvrtá ze sedmi knih, které jsou tak žhavé, že hravě dosahují hodnocení tří papriček, nese název Neřest. V srdci Londýna, kde se tajemství, vášeň a hřích prolínají, se setkáváme s Vivienne. Jako kurtizána tančí na hraně neřesti a touhy. Ale když se setká s upírem Heathem, její svět je obrácen vzhůru nohama. Nechte se provést novými rozměry rozkoše. Zažijte nepoznané… Neřest je nádherným pokračováním série Vábení, které vás rozhodně nenechá chladnými.

 

– Nika Peas, autorka bestselleru Záměna z tetralogie bratří Maclachlanů

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Spisovatelka, manželka a matka dvou dětí je držitelkou diplomu v oboru průmyslového designu, věnuje se programu vědeckého výzkumu a vývoje. Zjistila, že psaní příběhů o sexy darebácích z časů regentství a svůdných vampýrech představuje dokonalý únik z technického světa. Styl Sharon Page je „pronikavý“ sexy a svede vás od první stránky.