Při objednávce nad 1000Kč doprava zdarma.

Zachraň Mě

Formát
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
30.5.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Marcy Jell
177 Kč
Kategorie: e-knihy
Zachraň mě Titulka
🌶️🌶️ pikantní

Třetí kniha nové české autorky. - Rap Games 2

 

Roxy:

Byla to hračka, hm? Myslet si, že pracovat pod Danielem zvládnu. Jak jsem byla bláhová. Neměla jsem však na výběr. Byla jsem černou ovcí rodiny, bez možnosti změnit svou minulost… Za všechno mohl můj otec a já slíbila, že se jednoho dne pomstím…

Daniel:

Mít slávu, peníze a ženský není vždycky všechno… Sám jsem se o tom přesvědčil. Protože i když jsem žil kalifornský sen, jedno mi chybělo… Nevěděl jsem, že to mám přímo před očima, dokud jsem o to nezačal přicházet.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Tetování k ní patří stejně jako upřímnost a dobrá hudba. Na chlapech obdivuje smysl pro humor a uhrančivost, oceňuje upřímnost a cílevědomost. Má ráda romantické filmy a horory, po kterých se ovšem bojí dojít si sama i na záchod. Začala psát už v 15 letech pro školní časopis a ze zábavy se stala závislost. Miluje psaní, kdy si může u každé postavy vybít energii, popřípadě zabít postavu v knize, která má reálný základ. Miluje sex a dobrodružství, a tak to nejlepší, co mohla udělat, bylo skloubit oba tyto koníčky do jednoho, díky čemuž vznikají romány, které si pochvalují ženy ze všech koutů České republiky a Slovenska. Její romány se odehrávají v cizině, povětšinou v teplých jižanských zemích, které voní létem, koktejlem, vínem a dobrým jídlem okořeněným špetkou nebezpečí.