Při objednávce nad 1000Kč doprava zdarma.

Bojovníci z Havaje 1-3

Můžeme doručit do:
8.12.2023
Skladem
Značka: Anna Lowe
1 131 Kč –12 % 987 Kč
Kategorie: Tištěné knihy
image 2023 10 26 00 12 08
Tip 🌶️ jemné
1 131 Kč –12 %

Exkluzivní Balíček: První Tři Díly Série "Bojovníci z Havaje"

Hledáte něco, co vás pohltí a odvede do kouzelného světa Havaje plného vášně, romantiky a mysterií? Toto je váš šancí ponořit se do příběhů, které zahřejí srdce i duši.

Pro koho je tento balíček? Pro VÁS, moderní ženu, která miluje lásku spojenou s dobrodružstvím. Připravte si sklenici vína, uvelebte se v oblíbeném křesle a nechte se unést.

Co vás čeká?

Kniha 1 - Vábení draka: Tessa Byrneová, talentovaná soukromá šéfkuchařka, je zcela odcizená neuvěřitelnému světu měňavců, dokud se nedostane do středu konfliktu s mocným drakem, který ji chce za každou cenu. Aby unikla tomuto neznámému nebezpečí, uprchne na malebný ostrov Maui, kde se setká s tajemným Kaiem Llewellynovem, charismatem měňavce, který se stane jejím strážcem. Jejich chemie je zřejmá, ale mohou si navzájem důvěřovat ve světě plném tajemství a nebezpečí? A co když se Kaiho přitažlivost k Tessě zakládá na něčem hlubším než jen na fyzickém půvabu?

Kniha 2 - Toužení vlka: Nina se probouzí ze zmatku a strachu, když se jí pokoušejí zabít dva neznámí muži. Je zachráněna svalnatým Boonem, měňavcem s tajemstvími, která vedou k jeho divoké, zvířecí povaze. Když se Nina zamiluje do tohoto charismatického bojovníka, musí se také vyrovnat s vlastní ztracenou minulostí. Boone se snaží pomoci Nině odhalit pravdu o jejím životě, zatímco se snaží chránit ji před nebezpečím. Jejich vztah je testován nejen záhadami Ninina života, ale také Boonovou minulou láskou, která se stává hrozbou.

Kniha 3 - Okouzlení medvěda: Hunter je klidný a vyrovnaný měňavec, který se proměňuje v medvěda. Ale když žena, kterou tajně miluje již roky, čelí nebezpečí, stává se ochranářským a rozhodnutým. Dawn Meliová, odhodlaná policistka s hrubou minulostí, nikdy nepotřebovala muže, aby ji chránil. Ale když se jí Hunter nabídne jako strážce, jejich vzájemná chemie je neodolatelná. Když oba čelí řadě výzev, od svateb celebrit po tropické bouře, musí Dawn rozhodnout, zda je ochotna vzdát se své nezávislosti a otevřít své srdce bojovníkovi, který ji miluje.

Proč si vybrat právě tento balíček?

  • Jedinečná šance: První tři knihy od oslavované americké autorky poprvé v ČR!
  • Úspory: Kupte všechny tři knihy nyní a ušetřete!
  • Bonus: Ke každé knize získáte exkluzivní BONUSOVÁ kapitolu!

Recenze: "Túto druhú časť som priam hltala... Už teraz sa neviem dočkať, kedy si prečítam 3.časť"

Představte si, jaké tajemství vás čekají na stránkáchtěchto knih. Představte si vzrušení z nového dobrodružství, dojetí z hlubokého příběhu a klid z hřejivého večera s knihou. Dopřejte si to nejlepší, co můžete, a objevte svět "Bojovníků z Havaje".

Neodolávejte, nechte se unést! Klikněte  a objednejte si svůj balíček ještě dnes!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: