Při objednávce nad 1000Kč doprava zdarma.

Kouzlo lišky

Formát
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
25.6.2024 - Zvolte variantu
Možnosti doručení
Skladem Předobjednávka Zvolte variantu
Značka: Anna Lowe
337 Kč 377 Kč od 337 Kč
Kategorie: tištěné knihy
Lure of the Fox EPUB cover
🌶️ jemné

NOVINKA VYCHÁZÍ: 

KNIHA VYCHÁZÍ 20. 6. 2024

 

Ella rozhodně není žádná nudná holka od vedle. Možná vypadá jako křehká žena, ale zdání klame – uvnitř se skrývá silný duch bojem zoceleného vojáka. Ella nejenom že přežila nespočet nebezpečí, ale díky povaze a hlavně nitru pouštní lišky zachránila víc životů, než dokáže spočítat. Vždy je připravena riskovat vlastní krk, aby pomohla lidem v nouzi! Vždy jde do nebezpečí beze strachu… tedy pokud se jedná jen o její život. Srdce, to nevystaví pokušení. Nechce. Nemůže…

Odlet na Maui, kde chce pomoct kamarádům ze speciální jednotky s komplikací v oblasti bezpečnosti, tak bere jako rutinu. Nebo že by se z rutiny stal fatální problém? Vždyť je na Havaji nucena pracovat – a žít – v těsné blízkosti okouzlujícího armádního hrdiny Jakea McBridea… Ten chlap rozhodně není jen „sex na jednu noc“, kvůli kterému se její zjizvené srdce chvěje. Je to muž, který je pro ženy jejího druhu naprosto zakázaný!

 

Být až po uši zamilovaný? Ne, to se Jakeovi nestává! Jenže Ellu nějak nemůže vytěsnit z mysli – nebo ze svých snů. A když ho rozmarný osud  s tou fascinující kráskou svede znovu dohromady, nemůže popřít přitažlivost, která mezi nimi panuje. Ella ho vábí a okouzluje. Touží osvobodit její ženskou smyslnost a ochutnat všechno, co mu je ochotna nabídnout. Ale Ellu a jeho nové zaměstnavatele v Koa Pointu obklopuje záhada. Jak přesně si může skupina veteránů ze speciální jednotky dovolit žít na exkluzivním přímořském panství? Jaký děsivý nepřítel se blíží k jejich sluncem zalitému kousku ráje? A je v hledáčku nepřítele Jake? Nebo hůř – žena, pro kterou by obětoval všechno?

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Talentovaná americká spisovatelka, která svým neodolatelným stylem oslovuje miliony čtenářek po celém světě. Je vášnivou zastánkyní lásky a romantiky a to se odráží v jejích knihách. Milujeme psy, sport a cestování — a tím se také nechává inspirovat při psaní beletrie... na které mají po romantice toužící čtenářky závislost.