Při objednávce nad 1000Kč doprava zdarma.

Bojovníci z Havaje 1 - 6 (eknihy)

Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Anna Lowe
2 027 Kč –19 % 1 627 Kč
produkty (6)
Akce Novinka Tip 🌶️ jemné Výhodný balíček
2 027 Kč –19 %

Otevřete dveře do světa lásky a dobrodružství, který Havaj nabízí, a užijte si tropický zážitek přímo v pohodlí svého domova. Aloha!

 

Co vás čeká?

Kniha 1 - Vábení draka: Tessa Byrneová, talentovaná soukromá šéfkuchařka, je zcela odcizená neuvěřitelnému světu měňavců, dokud se nedostane do středu konfliktu s mocným drakem, který ji chce za každou cenu. Aby unikla tomuto neznámému nebezpečí, uprchne na malebný ostrov Maui, kde se setká s tajemným Kaiem Llewellynovem, charismatem měňavce, který se stane jejím strážcem. Jejich chemie je zřejmá, ale mohou si navzájem důvěřovat ve světě plném tajemství a nebezpečí? A co když se Kaiho přitažlivost k Tessě zakládá na něčem hlubším než jen na fyzickém půvabu?

Kniha 2 - Toužení vlka: Nina se probouzí ze zmatku a strachu, když se jí pokoušejí zabít dva neznámí muži. Je zachráněna svalnatým Boonem, měňavcem s tajemstvími, která vedou k jeho divoké, zvířecí povaze. Když se Nina zamiluje do tohoto charismatického bojovníka, musí se také vyrovnat s vlastní ztracenou minulostí. Boone se snaží pomoci Nině odhalit pravdu o jejím životě, zatímco se snaží chránit ji před nebezpečím. Jejich vztah je testován nejen záhadami Ninina života, ale také Boonovou minulou láskou, která se stává hrozbou.

Kniha 3 - Okouzlení medvěda: Hunter je klidný a vyrovnaný měňavec, který se proměňuje v medvěda. Ale když žena, kterou tajně miluje již roky, čelí nebezpečí, stává se ochranářským a rozhodnutým. Dawn Meliová, odhodlaná policistka s hrubou minulostí, nikdy nepotřebovala muže, aby ji chránil. Ale když se jí Hunter nabídne jako strážce, jejich vzájemná chemie je neodolatelná. Když oba čelí řadě výzev, od svateb celebrit po tropické bouře, musí Dawn rozhodnout, zda je ochotna vzdát se své nezávislosti a otevřít své srdce bojovníkovi, který ji miluje. 

Kniha 4 - Ochrana tygra:  Nevěř lidem! Nevěř osudu – to jsou hesla bojovníka Cruze. Muž, který v armádě přežil nemožné, skrývá vnitřního tygra a od života chce už jen klid… Jenže to, co chceme, a to, co dostaneme, jsou dvě odlišné věci. Takže když mu osud do cesty zavane ženu v nesnázích, může plány na nudně lenivé dny zmačkat a zahodit – slunné Maui se plní grázly, co nejdou pro ránu daleko. Než se Cruz naděje, stává se poslední obrannou linií mezi čirým zlem a safírem, drahocenným klenotem s tajemnými schopnostmi. A k tomu všemu musí zachránit právě tu jedinou ženu, která dokázala nemožné – přiměla jeho mrtvé srdce věřit lásce... 

Kniha 5 -  Láska draka: Silas Llewellyn, poslední bojovník z kdysi mocného dračího klanu, nemá čas na nic jiného než na práci a povinnosti. Minulost pohřbil hluboko v sobě a nikdo si nedovolí mu ani naznačit, že na světě existuje i zábava, ženy, láska… Silas viděl příliš mnoho bolesti. Zažil ztráty, s kterými se dodnes nevyrovnal. Takže když se objeví nový nepřítel, co plánuje zničit vše, co je Silasovi na tomto světě drahé – vyrazí do boje. Zvlášť když se v New Yorku vynoří neskutečně vzácný diamant – jeden z legendárních kamenů duchů! Silas ví, že drahokam nepřinese nic jiného než potíže… stejně jako svůdná žena, která se odmítá drahého kamenu vzdát.
Barmanka Cassandra Nicholsová nikdy nežádala o dědictví tajemného diamantu a opravdu nikdy neměla v úmyslu vstoupit mezi dva válčící muže – draky. Ale po sérii neúspěchů a grandiózních katastrof je prostě nucena vybrat si, na čí straně stojí. A než si uvědomí, co vlastně svým rozhodnutím způsobila, soukromý tryskáč ji dopraví na přímořské panství na Havaji. Prý je to pro její vlastní „ochranu“. Je záhadný pan Llewellyn jen dalším miliardářským drakem, který si myslí, že si může nárokovat cokoli, co se mu zalíbí? Nebo je v oduševnělém cizinci víc, než se na první pohled zdá?

Kniha 6 - Kouzlo lišky: Být až po uši zamilovaný? Ne, to se Jakeovi nestává! Jenže Ellu nějak nemůže vytěsnit z mysli – nebo ze svých snů. A když ho rozmarný osud  s tou fascinující kráskou svede znovu dohromady, nemůže popřít přitažlivost, která mezi nimi panuje. Ella ho vábí a okouzluje. Touží osvobodit její ženskou smyslnost a ochutnat všechno, co mu je ochotna nabídnout. Ale Ellu a jeho nové zaměstnavatele v Koa Pointu obklopuje záhada. Jak přesně si může skupina veteránů ze speciální jednotky dovolit žít na exkluzivním přímořském panství? Jaký děsivý nepřítel se blíží k jejich sluncem zalitému kousku ráje? A je v hledáčku nepřítele Jake? Nebo hůř – žena, pro kterou by obětoval všechno?

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Talentovaná americká spisovatelka, která svým neodolatelným stylem oslovuje miliony čtenářek po celém světě. Je vášnivou zastánkyní lásky a romantiky a to se odráží v jejích knihách. Milujeme psy, sport a cestování — a tím se také nechává inspirovat při psaní beletrie... na které mají po romantice toužící čtenářky závislost.