Při objednávce nad 1000Kč doprava zdarma.

Dar, nebo Prokletí

Formát
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Emma K. Morris
247 Kč
Kategorie: e-knihy
Emma K Morris Dar nebo prokleti TITULKA
🌶️ jemné

Esther má neobvyklý dar empatie, který jí umožňuje přesně rozpoznat pocity a nálady druhých. Žije poměrně nekomplikovaný a spokojený život; má milujícího přítele Adama, studuje vysněnou univerzitu, a její největší starostí je úspěšné složení zkoušek a babička, která jí nedopřává tolik soukromí, kolik by si dívka představovala.

Brzy se však dozví šokující tajemství svého rodu, které převrátí její svět vzhůru nohama. Rázem je postavena před nejtěžší volbu svého života. Dá přednost vlastnímu štěstí, nebo napraví osud své životní lásky za cenu její ztráty?

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Z knihovny jsem pravidelně tahala stohy knížek už v době, kdy spolužáci sotva slabikovali, a nikdy s tím nepřestala. V knížkách jsem mnohdy proležela celé dny. Když se objevila chuť psát, „vypsala“ jsem se na povídce, která nakonec nabobtnala do třídílného románu, vycházejícího několik let na pokračování na dnes již neexistujícím blogu pro skupinku pár desítek věrných čtenářů. Jelikož jsem pořád jen četla a psala, vystudovala jsem literaturu a jazyk. Studium ve mně čtení pro radost paradoxně na pár let dost utlumilo, přezíravý přístup profesorů k jakékoli jiné literatuře než „kanonické“ jsem nikdy nepřekousla. V té době jsem napsala svoje „kýčovité protestdílo“ – romantickou novelku Kamarád na sex, ve zbytečném studiu nepokračovala a dnes čtu, čtu a čtu. Rediguju texty nejrůznějších autorů, jsem zavalená knížkami, a sem tam napíšu něco svého.