Při objednávce nad 1000Kč doprava zdarma.

Kamarád na SEX

Formát
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Emma K. Morris
257 Kč
Kategorie: e-knihy
Kamarad na sex
🌶️ jemné

Nehledám vztah, jen někoho na jednu noc. Nebo na víc nocí. Vztah zahrnuje spoustu věcí, které vlastně ani jeden tak docela nechce dělat, ale myslí si, že je to tak správně, protože to je přece náplň vztahu… A já nejsem ochotná trávit svůj volný čas takhle.

Zajít si ve dvou do kina, na večeři či na skleničku do baru? Od toho je už jenom jeden krok k návštěvě rodičů — a to je nepřípustné. Může fungovat „postelová dohoda“ s pár základními pravidly, mezi která patří žádná vztahová gesta? Zdá se, že hranice takového vztahu jsou jasné vymezené a nepřekročitelné… nebo ne?

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Z knihovny jsem pravidelně tahala stohy knížek už v době, kdy spolužáci sotva slabikovali, a nikdy s tím nepřestala. V knížkách jsem mnohdy proležela celé dny. Když se objevila chuť psát, „vypsala“ jsem se na povídce, která nakonec nabobtnala do třídílného románu, vycházejícího několik let na pokračování na dnes již neexistujícím blogu pro skupinku pár desítek věrných čtenářů. Jelikož jsem pořád jen četla a psala, vystudovala jsem literaturu a jazyk. Studium ve mně čtení pro radost paradoxně na pár let dost utlumilo, přezíravý přístup profesorů k jakékoli jiné literatuře než „kanonické“ jsem nikdy nepřekousla. V té době jsem napsala svoje „kýčovité protestdílo“ – romantickou novelku Kamarád na sex, ve zbytečném studiu nepokračovala a dnes čtu, čtu a čtu. Rediguju texty nejrůznějších autorů, jsem zavalená knížkami, a sem tam napíšu něco svého.