Při objednávce nad 1000Kč doprava zdarma.

Kniha Karmín vyhrála Český Bestseller v kategorii Erotická literatura pro rok 2023

S ohromnou radostí oznamujeme, že kniha Karmín, první díl série Vábení krve, se stala nejprodávanějším erotickým románem roku 2023. Tato oslnivá kniha od autorky Sharon Page si získala srdce čtenářů svou smyslností, napětím a dovedným vykreslením emocí.

Karmín nás zavádí do světa temnoty a touhy, kde se kříží osudy dvou ztracených duší. Spletité intriky, vášeň a nečekané zvraty jsou pouze některé z ingrediencí, které tvoří jedinečný příběh, který vás vtáhne do svého záhadného světa a nechá vás toužit po více.

Tato oceněná kniha není jen o erotice, ale také o emocích, lásce a odvaze. Každá stránka vás bude svádět k dalšímu a dalšímu otočení listu až do samého konce.

Pokud jste ještě nečetli Karmín, určitě si tuto erotickou odysseu nenechte ujít. A nezapomeňte sledovat další díly série Vábení krve, které slibují stejně napínavé a vzrušující zážitky jako první kniha.

Buďte součástí tohoto literárního fenoménu a podívejte se, proč se kniha Karmín stala nejprodávanějším titulem roku 2023 v kategorii Erotické literatury v síti knihkupectví a e-shopu KNIHCENTRUM.cz!

 

mojeromantika (39)file...

IMG_543203070784-9d9b-4b0f-af3d-384765419e79