Při objednávce nad 1000Kč doprava zdarma.

Vaše oblíbená knižní série bude ZFILMOVÁNA!

Drahé knihomolky,

 

máme pro vás neuvěřitelnou novinku, která vás určitě nadchne! Série "Jezdci Apokalypsy" od Marcy Jell, kterou jste si tak zamilovaly v knižní podobě a společně s Hectorem jste se s ní na stránkách knih už rozloučily, se chystá na velkou obrazovku. Ano, čtete správně! Po úspěšných (a nutno podotknout extrémně náročných jak fyzicky, tak finančně) jednáních s produkční společností se připravuje natáčení 12dílné série, která vám přinese vaše oblíbené mafiány v novém světle.

 darkove sady - raw (57)darkove sady - raw (54)

Do července budou probíhat klíčové úpravy ve scénáři a konkurzy na technické zaopatření, hlavní maskérku a ani si nechtějte představovat jednání s pojišťovnami… ta vize nám už teď nedává spát, ale bohužel, pro zrod nového seriálu je tento krok zcela nezbytný.

 

Od září se budou konat konkurzy na hlavní role. Marco a Hector už mají své profesionální představitele domluvené. Herce, který vdechne život Hectorovi zřejmě znát nebudete. Do této doby se objevoval pouze na parketách divadla v New Orleans, ale věřte, že až ho uvidíte po prvních maskérních zkouškách, odpadnete, jak důvěryhodně jako Hector vypadá.

 

Ovšem aktér, který ztvární prvorozeného Marca rozhodně nemá neznámé jméno. Jsme si jistí, že až vám ho budeme moci odtajnit, zešílíte!! Zatím bohužel nemůžeme detaily sdělovat, což nás svrbí po celém těle, protože bychom to chtěli vyřvat do celého světa.

 

Nicméně, zde přichází bomba celého našeho sdělení… Fanfáry, prosím!

Pro role Lucase a Ricciho hledáme někoho speciálního. A tím speciálním může být právě váš partner! Po dlouhých jednáních jsme se rozhodli, že tato obsazení budeme hledat z řad našich českých či slovenských fanoušků. Takže pokud si myslíte, že váš drahoušek má to, co hledáme, budete ho moci přihlásit do výběrového řízení. 

 

Pokud se nám podaří ve vašich partnerech najít ty správné talenty, můžete se těšit na nejen skvělou zkušenost, ale také na pobyt na Mallorce během natáčení, které bude pro vás plně hrazeno. A představte si ten pocit, když svým besties budete moci říct, že vaše láska hraje v novém seriálu na té oblíbené platformě s červeným logem (ano, zatím vám nemůžeme říct více, ale tušíte správně).

 

Doufáme, že jsme vás touto zprávou namlsali si Jezdce Apokalypsy znovu přečíst, případně si je objednat a teprve se do čtení pustit, protože to je to jediné, co vám prozatím můžeme nabídnout. Žádné zfilmování se totiž nekoná, protože jste nám sedly na lep a nechaly se lapit do aprílového žertu. Apríl! Hahaha 

 

P.S: Staňte se našimi spiklenci a u instagramového příspěvku nedejte znát, že se jedná o aprílový žert… Ba naopak, podpořte v komentářích zvědavost dalších čtenářek. 

 

Omlouváme se za vtípek! Jako dík za vaši trpělivost přidáme dneska do vaší objednávky speciální záložku a magnetek na ledničku.

 

 

fb778892-1be0-4bf1-a5b3-71278f3ef356c68ab80a-7dc3-4f4f-a223-6bd57930e9aafcf6b6d3-fd50-47bc-a358-6664dcd4728c93df2a19-c362-4447-b33d-85202a3103ca