Strážce

Formát
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem Předobjednávka Zvolte variantu
Značka: Nika Peas
239 Kč 279 Kč od 239 Kč
Kategorie: Romantika
Obálka knihy Strážce
Novinka Tip

4. díl Tetralogie Bratří MacLachlanů

 

Ještě včera nikým neznámá Jana se přes noc stane celebritou.

 

Stačily dvě věci – vyhrát v loterii 450 milionů korun a v návalu radosti se svěřit kamarádce.

 

 Nika Peas 4. kniha, Tetralogie bratří MacLachlanů

 

 

Ta za tučné „všimné“ prodá informaci o nové multimilionářce všem, kdo chtějí poslouchat. Jana je tak během okamžiku připravena o luxus anonymity. Aby uchránila stařičké rodiče, vyrazí do víru velkoměsta. V Praze se snaží žít životem společenské smetánky. Brzy ale pozná, že blýskavé pozlátko má svoji odvrácenou stranu. Když už není sama schopna čelit nájezdům vypočítavců a kupí se výhružky únosců a vyděračů, najde na internetu renomovanou bezpečnostní agenturu, které se svěří do péče. Protože ale všichni vědí, kdo Jana je a jak vypadá, a hlavně detailně znají stav jejího konta, nebere majitel bezpečnostní agentury Stuart Maclachlan tento případ na lehkou váhu.

 

Osobně se rozhodne angažovat a spolu se svými nejlepšími agenty vyrazí za novou klientkou. Rozčarování z prvního setkání je oboustranné. Ona čekala tichého hlídacího psa a ne arogantního dvoumetrového obra, co jí všechno zakazuje. On byl připraven na spolupracující klientku a ne zmalovanou puberťačku, kterou obklopuje houf příživníků.

 

Jak se oba postupem času přizpůsobují jeden druhému, mění se nejen jejich vnímání toho druhého, ale hlavně Jana. S dvoumetrovým obrem za zády nachází pevnou půdu pod nohama. Pomalu klíčící sebevědomí mění její vzhled vyzývavé luxusní holky na jednu noc v elegantní krásku, která se přestává stydět za své tělo. Proměna se ale vůbec nelíbí jednomu z Janiných nápadníků. Jeho vztek vyvrcholí a Janu napadne v ložnici. Tam ji najde Stuart - zbitou a zkrvavenou.

 

Hon za agresorem nechá na svých podřízených a odváží zlomenou dívku do soukromého letoviska k moři, kde léčí nejen její sebevědomí, ale i svůdné tělo.

 

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
JB Avatar autora 6.8.2021 00:36
Přečteno jedním dechem ????
Odpovědět
5
1x
4
5x
3
3x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 29.10.2021
Super knížka