Při objednávce nad 1000Kč doprava zdarma.

Nechte se inspirovat a objevte nové literární poklady

Jsem vášnivou čtenářkou. Přečetla jsem všechny knihy, které zatím Moje romantika vydala od jemných až po žhavé. Nemůžu říct, která se mi líbila nejvíc. Každá má něco „svého“, což ji činí výjimečnou. Každý hrdina je v tu chvíli, kdy čtu, pro mě ten jedinečný a nejoblíbenější.

Mezi moje první knihy tohoto nakladatelství patřily knihy Niky Peas. Tetralogie bratří Maclachlanů mě dostala a tomuto nakladatelství jsem totálně propadla. Jedná se o peprné příběhy protkané vkusnou erotikou. Líbilo se mi, jak jsou příběhy provázané, navázané na sebe. Každý z bratrů je jiný, má jiné povahové rysy, čímž jsou i jednotlivé příběhy jsou originální. Nechybí zde romantika, humor i nadsázka. Nečekané zvraty a hrdinky, které nejsou popisovány jako modelky s mírami 90-60-90 upoutají každou romantickou duši.

Škoda, že Nika nemá den, který by trval aspoň 48 hodin, to by stíhala více psát – a my tím pádem více číst.

Začala jsem se podílet na korekturách některých knih a jsem ráda, že jsem v první řadě, kdo se s novým příběhem seznamuje.

Jednou z posledních knih, na které jsme s holkama spolupracovaly, byl Hector. Musím říct, že jsme se často přely o tom, zda je děj dostatečně napínavý, zda Hector nezačíná měknout, když řeší život s Elenou a dvojčaty. Ale ne, vyšlo to skvěle.

A epilog? Úžasné! Holky se jim povedly!

Jezdci apokalypsy mě strhli a nevadilo mi ani prostředí, ve kterém hlavní hrdinové žijí. Stali se z nich – pro mě – ti „dobří špatní“. Říkám si, že je škoda, že klan Delaney nemá více bratrů. Asi by to byla další super jízda.

A co dále oceňuji, tak bonusové kapitoly na koncích dílů.

Zasmějete se, dozvíte se, jak to s hrdiny pokračuje dál – prostě fajn nápad!

Ale co jsem zatím nedokázala strávit, tak závěr Syna Anarchie. Obrečela jsem to. Ne, neobrečela, řvala jsem jako želva! A stále jsem se s tím koncem nevyrovnala. Kniha je ale napsaná fakt poutavě a čtivě. Vtáhne vás do děje, jak to Marcy dokáže, ale...

 

Bojovníci z Havaje mě uchvátili!

Drak, vlk, medvěd a tygr si nesou svá traumata z minula, ale ty děje! Úchvatné! Jen mi vadí, že musím tak dlouho čekat vždy na další díl. Pravděpodobně rychleji čteme, než stihne Anna psát. Na to, jak dopadne střet všech měňavců si tedy budu muset ještě chvíli počkat, ale těším se na to, to mi věřte! ...a určitě nejsem sama.

 

Nemusím moc historická témata, ale trilogie Hříšných vévodů se mi dostala pěkně pod kůži. Díl od dílu je příběh napínavější a odvážnější. Líbí se mi, jak tento příběh postupně graduje, jak jsou životy všech přátel neustále propojovány. Čtenář má pocit, že je součástí děje, jak je do něj nenásilně vtažen. Soucítí s hrdinkami, fandí jejich mužským protějškům, a mnohdy si asi říká, jako já, ještě že žijeme v dnešní době. Sharon to s jazykem umí, její příběhy se čtou samy a jedním dechem. Na mě jsou ženské hrdinky příliš naivní, ale pro popisované století je to typické. Fakt, ještě že nežiju tehdy!

 

Zato o naivitě se určitě nedá mluvit v připravované šestidílné sérii Po stopách od Cami Wolf. Zatím vyšel díl Po stopách vlka, ale čtenářky se mají na co těšit v dalších dílech. Cami je začínající autorka (tedy začíná vydávat knihy), ale podle mě má dobře našlápnutou kariéru spisovatelky. Seznámila jsem se zatím s knihou Po stopách démona a Po stopách upíra, kteří brzy půjdou k vám. Série má velký potenciál, tak jen přeju, ať to Cami píše!

Miluju romantické knížky, když je to okořeněné navíc hříchem a neřestí, jsem ponořená do četby a obtěžuje mě, když mě něco, nebo někdo vyrušuje. Třeba nutnost pracovat...

Takže zbytek mých úvah nad knihami zase příště – fakt musím jít něco dělat!

...ale přece jen ještě jedna zmínka. Trilogie Sester Hamiltonových Sharon Page a série Vábení krve jsou knihy, kde autorka spojila vše, o čem ráda čtu – sex, vášeň, upíři, napětí, ale i odvaha a rodinné hodnoty!

No, za mě hodně povedené série, takže proto ještě tento dodatek, to jsem FAKT musela.

Takže: ŠUPŠUP!, ať už máme před sebou z Vábení i Tajemství, Touhu a Prokletí!, nemůžu se dočkat!

Těším se na další knihy, ... a proslýchá se, že by to mohly být i díla autorek, které u nás nejsou zatím vydávány, tak se těšme, třeba to vyjde!