Při objednávce nad 1000Kč doprava zdarma.

Jezdci apokalypsy - celá série

Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Marcy Jell
1 567 Kč –21 % 1 237 Kč
Kategorie: tištěné knihy
Hmotnost: 1.265 kg
Návrh bez názvu (23)
Novinka Tip 🌶️🌶️ pikantní
1 567 Kč –21 %

Užijte si nejen vzrušující dobrodružství, ale i skvělou výhodu! Při zakoupení celé série knih získáte 5 záložek zdarma a ušetříte úžasných 326 Kč. Nechte se vtáhnout do světa napínavých příběhů a získejte stylové záložky navíc jako bonus ke každému dílu série. 

 

Marco

Nečekala jsem, že se tohle může stát zrovna mně…
Vždyť já byla ve světě velkých peněz a zákulisních intrik malá ryba…
Pěšec na šachovnici podlých her mocných mužů. Her, které jsem nechtěla hrát…
Ale jezdci apokalypsy neznají slitování! Berou si, co chtějí.
Čtyři nelítostní králové, co místo koruny nosí Glocky!
Ale jeden z nich byl pro mě osudový muž…

Byl hrubý, neomalený a drzý stejně jako já. Ale pod slupkou zvířete se ukrýval úplně jiný muž. Tak něžný a sladký, až se tajil dech… Jen bylo těžké ho probudit. Bylo těžké najít v něm klady, když převládal hněv a pomsta, za kterou se hnal.
Byla jsem lapená mezi touhou a klamem.
Už jsem přestávala vědět, co je skutečnost a co lež.
A to nejhorší mělo teprve přijít…

 

Lucas

Byla jsem italská princezna na vrcholu popularity. Jasně, oslovení princezna je přehnané… Ale, sakra, měla jsem všechno, co jsem chtěla. Peníze, postavení, milence. Věděla jsem, že můžu cokoliv! Nikdo si mě nedovolí zastavit. Všichni vědí, že můj otec je Salomon Vannini. A jméno Vannini mělo v našem světě váhu. Hlavně v tom mafiánském…

…tedy do doby, než jsem krutě narazila! Probudit se po perfektním mejdanu v cizí zemi by nebyl problém – taky by se to nestalo poprvé. Ale já si nic nepamatovala! Kdo, sakra, byli ti čtyři muži? Kdo byli Delaneyové? Co po mně chtěli? A hlavně – co po mně chtěl on, Lucas?! Byl ztělesněním démona sexu. Byl tak žhavý, že kdyby to bylo legální, a on se nechoval jako idiot, spala bych s ním kdekoliv a kdykoliv. Takhle jsem se jen obrnila a modlila, ať mě otec dostane co nejdřív domů. Jenže čím déle jsem v blízkosti Lucase byla, tím víc začaly na povrch vyplouvat věci, co měly zůstat spát.

Pravda, kterou jsem se neměla dozvědět…

 

Ricci

 

Ztělesnění hříchu, neřesti a nepředstavitelné krutosti. To byl muž, kterému jsem dobrovolně nakráčela do domu.
I když jsem moc dobře věděla, co je ten chlap zač, zboural mé obranné hradby a já mu podlehla. Na pomstu jsem se vykašlala.
Jenže kostlivci ze skříně nakonec vždycky vypadnou. Nejsem výjimka. Takže to bylo zase jako na začátku – buď já, nebo Riccardo Delaney.
Bála jsem se, že přijde na skutečný důvod, proč jsem mu vstoupila do života. Ale větší problém byl, že jsem poznala, kdo ve skutečnosti Ricci je. Nahlédla jsem za masku krutosti a našla muže, kterého jsem mohla milovat. Rozum a srdce se ve mně rvaly a já nevěděla – mám začít válku, nebo se po hlavě vrhnout do lásky? Lásky, která mě rozhodně zničí?! Jenže hranice mezi láskou a válkou je někdy sakra tenká…

Měla jsem to vědět…

Měla jsem si to uvědomit…

Ale už bylo pozdě…

 

Hector

 

Byla jsem nejlepší z nejlepších. Elitní členka. Vzít práci ochranky měla být hračka. Kdo mohl tušit, že je ta rodina prohnilá až na kost? Za fasádou dokonalého poker face se skrývali ti nejhorší zabijáci.

Vstoupila jsem do rodinné války, které nešlo zabránit. Nikdy jsem nepotkala někoho tak krutého.

Hector Delaney byl ďábel, kterému jsem podlehla. Stáhl mě do pekla a já se rozhodla, že jím projdu jako královna.

A jestli na konci vylezu živá, spálím jeho svět na popel.

Jenže člověk míní, a věci se mění…

Hector byl jako cibule, kterou jsem loupala vrstvu po vrstvě, abych odkryla střed a objevila dokonalost, která tam nebyla, a já jen zadržovala slzy…

Naše životy se měly střetnout, protože jsme oba byli pohlceni temnotou, a nezbývalo nám, než se z  té temnoty dostat společně. Ruku v  ruce. Jako dvě ztracené duše.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Tetování k ní patří stejně jako upřímnost a dobrá hudba. Na chlapech obdivuje smysl pro humor a uhrančivost, oceňuje upřímnost a cílevědomost. Má ráda romantické filmy a horory, po kterých se ovšem bojí dojít si sama i na záchod. Začala psát už v 15 letech pro školní časopis a ze zábavy se stala závislost. Miluje psaní, kdy si může u každé postavy vybít energii, popřípadě zabít postavu v knize, která má reálný základ. Miluje sex a dobrodružství, a tak to nejlepší, co mohla udělat, bylo skloubit oba tyto koníčky do jednoho, díky čemuž vznikají romány, které si pochvalují ženy ze všech koutů České republiky a Slovenska. Její romány se odehrávají v cizině, povětšinou v teplých jižanských zemích, které voní létem, koktejlem, vínem a dobrým jídlem okořeněným špetkou nebezpečí.